imam hatip lisesi takdir teşekkür hesaplama 9 sınıf

Ana Sayfa » Eğitim Haberleri » imam hatip lisesi takdir teşekkür hesaplama 9 sınıf
Sitemize 15 Aralık 2012 tarihinde eklenmiş ve 1 views kişi tarafından ziyaret edilmiş.

imam hatip lisesi takdir teşekkür hesaplama 9 sınıf

9.sınıf öğrencileri e okul notlarına bakarak takdir nasıl alınır, takdir almak için kaç ortalamam ya da kaç puanım olması gerekir diye soruyorlar. 9. Sınıf takdir ve teşekkür hesaplama programımız 9.sınıfa giden öğrenciler için genel bir hesaplama sistemidir çünkü 9.sınıfta olan bir öğrencinin not ortalaması 70 ile 84.99 arasında ise Teşekkür Belgesi almaktadır.

9.sınıfta okuyan talebenin bütün derslerinin puan-not ortalaması 85 ve daha üstü ise Takdir Belgesi alabilmektedir. 9. Sınıf derslerini tek tek yazıp ve bu derslerden aldığımız notları yazıp ders saati ile çarparak toplam derslerin ağırlıklı ortalamamızı bulup toplam krediye bölüp 9.sınıf e okul karne not ortalamamızı buluruz. 9.sınıf ortalamamız 70-84.99 arası ise 9. Sınıfta teşekkür belgesi almaya hak kazanırsınız. 9.sınıfta okuyan talebelerimizin hesapladıkları ortalama 85.00 ve daha üstü ise Takdir almaya hak kazanmaktadırlar.

9.sınıfa giden öğrenciler nasıl onur belgesi alır peki bu konuya da açıklık getirelim. Onur belgesi almanın şartları; öğrencinin eokul bilgilerine göre herhangi bir devamsızlığının olmaması gerekmektedir, e okul not bilgileri ortalamasına göre 45 altı notlarının bulunmaması gerekmektedir. Onur Belgesi verilecek öğrencinin o eğitim öğretim yılı içerisinde herhangi bir disiplin cezası almamış olması gerekmektedir. Yani Onur Belgesi için öğrencinin kınama, okuldan uzaklaştırma vb. disiplin kurallarına aykırı davranışların bulunmaması gerekmektedir. Takdir teşekkür belgesi alan öğrenciye onur belgesi verilememektedir.

Birde okullarda Başarı Belgesi verilmektedir; bu belge ise en çok kitap okuyan, en tertipli düzenli olan öğrenci gibi özelliklere haiz olan davranışlara sahip kişilere verilebilir. Öğrencilerin güzel, doğru davranışlarını ödüllendirme mantığı vardır Başarı Belgesi’nde. Öğrenci davranışları böylelikle hem pekişecektir hem de arkadaşlarını motive edecektir.

9.sınıf karne not hesaplaması, 9 sınıf karne takdir teşekkür hesaplama online, takdir teşekkür hesaplama 9 sınıflar için, 9 sınıf öğrencileri için karne not ortalaması hesaplama motoru, 9 sınıf takdir teşekkür hesaplama motoru, e okul 9.sınıf takdir teşekkür belgesi notunu hesaplama formülü aşağıdaki sistemimizden olmaktadır.

Ortaokul 9.sınıf takdir teşekkür hesaplama, 9 sınıfa gidiyorum nasıl teşekkür belgesi alırım, takdir belgesi nasıl alınır 9.sınıfta gibi soruları soruyorsunuz doğru sayfadasınız. Muhasebe Sevgisi 9.Sınıf Karne Not Ortalaması Hesaplama sistemimiz aşağıda yer almaktadır. Muhasebe Sevgisi Online Takdir Teşekkür Hesaplama 9.Sınıf öğrencilerine ve e okula uygun olarak tasarlanmıştır.

UYARI: Ders isimlerini girmek zorunlu değildir ancak ders saati ve ders notlarınızı mutlaka girinizaksi takdirde hesaplama yanlış olur. Ders isimlerine mesela Türkçe dersini tr şeklinde kısaltarak doldurabilirsiniz.

Muhasebe Sevgisi

 

Sınıf Ders Ortalaması Takdir Teşekkür Hesaplaması

 

Yapmak İçin >>> TIKLAYINIZ

 

 

Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçerikler

Yorumlar

Bu Yazıya Toplam 10 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir


× 5 = 20

fatih doğru - d.bakır
09 Ocak 2013 - 20:31

 
hiç birşey anlamadım notlarımı hesaplıyom ort. 70.295 çıkıyor .. sonuç ise diyor hiç bir belge alamadınız.. bu ne biçim bir site yaw.:;:;:;:;.;

Muhasebe Sevgisi - DostSitemizMuhasebeÖğretmenleri
10 Ocak 2013 - 05:03

Herhangi bir yanlışlık bulunmamaktadır. Yine kontrol ettim gayet normal. Muhtemelen sizin 45 altında notunuz var ondan belge vermemiştir.

esra yılmaz - mersin
17 Ocak 2013 - 20:31

bu ne yaa yanlış ortalama 81 hiç bir belge alamadın diyoo 45 aldındada notuunn yokk kii yanlışlık var

bünyamin - istanbul
17 Ocak 2013 - 23:08

güzel bir ders nou hesaplama yöntemi olmu.. beğendimm

helin savcı - adana
19 Ocak 2013 - 16:13

lanet olsun bu imam hatibe yaww .bütün derslerim düştü offfffffff

feyza atçı - şanlıurfa
19 Ocak 2013 - 18:13

Önceleri bende de öyle yazıyordu notlarımı biraz yüksek yapınca takdir diyordu ama normal notumu yazınca teşekkür yerine belge alamadınız diyordu.Ben yine de ortalamam için bakıyordum.Şimdi düzelmiş.

Muhasebe Sevgisi - DostSitemizMuhasebeÖğretmenleri
20 Ocak 2013 - 10:32

Evet küçük bir sorun vardır. Gerekli düzenlemeleri yaptık artık Takdir-Teşekkür veya ortalamanızı her daim Muhasebe Sevgisi sitesinden hesaplayabilirsiniz.

memet -
13 Haziran 2013 - 19:35

allah ın izniyle yesekkür alıyorum.ortalalmam 73.85 inşallah doğru hesaplıyordur…

rojda -
18 Aralık 2013 - 21:04

Ben  9 .sınıf  öğrencisiyim birinci  dönem 2.  sınavda  dahil  notlarım berbat acaba 2.dönem  sınıfı nasıl  geçebilirim

MEB DERS -
18 Aralık 2013 - 22:58

Bizlerde Öğretmen olduğumuz için çalışan öğrencinin notunu fazlasıyla veriririz. Yeter ki sendeki gayreti görsün notların düşük olsa da öğretmenin elinden geleni yapar.